header vlk

Czech English French German

30.10.2016: Souhrn pracovních událostí: AFFY Polární vlk (Aischinka) - složené OVVR a navíc Funny WT třída E - 3 místo; ALSA  Polární vlk (Elzička) - složené OVVR, nos 4, 2x aport se zvěří


 

1.10.: Stále platí, že aktuální dění můžete sledovat na FB. Tak aspoň proběhla malá aktualizace v podobě nových fotek u Elzičky - včetně pár foteček jejího tatínka, vůbec přidání osobního profilu Sagušce (a jejich rodičů), už tu s námi nějaký čas žije, tak ať není opomíjena :) a ještě jsem přidala opravdu pár vzpomínkových, hodně historických foteček do Korečkova alba, kdy některé byly foceny ještě klasickým způsobem a následně skenovány, čemuž odpovídá kvalita.......


 

2.7.: Po těžkých chvílích a smutných dnech nás už skoro týden rozveseluje doslova s neutuchajícím elánem a nadšením naše malá bílá Saga! Nemůže být náhradou za ztracené kamarády, ale dává nám chuť jít dál a plánovat společné aktivity. Děkuji svému příteli, že mi umožnil to vše zorganizovat a že ji vůbec mám! ♥♥♥ ...a děkuji jejímu chovateli, že nám ji svěřil a že nás tak Saga může doprovázet v našich životech. Ať se Ti u nás líbí!

 


 Koreček

Sbohem můj nejvěrnější příteli! Byli jsme jedna duše. Nastal ten okamžik, kterého jsem se tak obávala a bylo zapotřebí se rozhodnout, nechat Tě jít.............   

 NIKDY NEZAPOMENEME ♥

 


 RIP

Po autonehodě, kdy jsme se téměř čelně střetli s mladou řidičkou, která nám nedala přednost, jsme přišli o naši milovanou Besinku. Vraceli jsme se z překrytí, plní nadějí a v očekávání nových životů, ale OSUD měl jiné plány.....

NIKDY NEZAPOMENEME NAŠE HOLČIČKO ♥

 

 


 

VŠEM PŘEJEME ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK!

PF 2016

29.11.2015  ....a ještě trochu vlčích novinek.  DITA Polární vlk se stala poprvé maminkou. Narodilo se jí pět krásných pejsků a jedna fenečka. Jako krycího psa jsem jí  vybrala impozantního stříbrného psa - Echa z Údolí ticha a to zejména díky jeho vcelku nepříbuznému rodokmenu, takže pokud chcete vlčího parťáka, ozvěte se chovateli - letáček vrhu chovatelské stanice SOKOLÍ OKO i s kontakty níže. Další úžasná zpráva je, že EBI Polární vlk se stala chovnou fenou, když k dříve úspěšně absolvované bonitaci obdržela i výborný zdravotní posudek rtg a  to HD-A, ED-0/0. Velká gratulace! Její setřička Esprit má zatím za sebou úspěšně absolvovaný svod mladých. A ještě přidám jednu fotečku mého vnoučka Barona Redog Josefov, kterého jsme onehdy navštívili. Je to syn naší BYSTRÉ, která nás bohužel v tomto týdnu opustila ve věku 12 let:(

inz cz

 DSC 0727hlava

 

 

 

 

 

 

 

 

 

28.11.2015:

Dlouho neproběhla aktualizace stránek, bylo třeba se věnovat důležitějším věcem (pejskům samotným samozřejmě:-D), no a kdo chce, může se na novinky dívat na FB, stačí kliknout na ikonu úplně dole pod Novinkama.

Nabízím souhrn foteček, jak nám flatí štěňátka z vrhu ,,A,, Polárni vlk rostou. Nyní již mají 7. měsíců. Všechna mají ty nejlepší pánečky, moc všem děkujeme za péči, kterou jim věnujete!

 

4.7.2015 - ŠTĚŇÁTKA JSOU JIŽ VE SVÝCH NOVÝCH DOMOVECH.

29.6.2015: Alfička našla nový domov! Bude to taktéž brňačka:) Už teď se těšíme na sraz sourozenců:) Volná je tedy klidná a miloučká Abú, náš heboučký medvídek! Jen vážní zájemci o tuto poslušnou a šikovnou retrievří fenečku!

28.6.2015: První štěňátka odjela do nových domovů. Posíláme pozdravy a přejeme jim všem šťastný a spokojený psí život:) a dělejte novým majitelům jen samou radost! Doma zůstává naše Elzička (Alsa) a dvě krásné ušlechtilé černé fenečky, které čekají na své super páníčky. No a než se dočkají, tak začínáme pomalu s výcvikem a nácvikem pravých retrievřích dovedností:) Musím napsat, že štěňátka jsou neskutečně šikovná, jejich vrozená touha aportovat je úžasná! Samozřejmostí naší psí školičky jsou i výlety po městě  a zvykání na život v civilizaci:) 

Černé fenečky k prodeji: Alfa a Abú - ideálně pro aktivní zájemce - více info o nich v sekci štěňátka:

 A ještě pár foteček z dnešního podvečera Affinky a Elzičky:

 

21.6.2015 - Přidávám fotečky štěňátek v postoji ze 7. týdne a z včerejší  lítačky po zahradě, kdy už jim bylo týdnů 8.

9.6.2015- Foceno ve věku 6 týdnů - stále volní k rezervaci / still for sale:

1.6.2015 - Štěňátkům je pět týdnů, některá jsou ještě volná - je možnost rezervace.  Všechna mají velice milou povahu a rádi se mazlí. Budou to výborní psí společníci. Ideálně pro aktivní majitele.

ALVIK

 DSC 0104DSC 0714DSC 0085DSC 0025DSC 0022

 

 

 

 

 

ALFA  - VOLNÁ / FOR SALE

 DSC 0893DSC 0899DSC 0886

 

 

 

 

 

AFFY

 DSC 0952DSC 0954DSC 0957DSC 0962

 

 

 

 

 

ABÚ  - VOLNÁ / FOR SALE

 DSC 0979DSC 0983DSC 0987

 

 

 

 

 

 

... a fotky ostatních štěňátek:

DSC 0864DSC 0793DSC 0109DSC 0813DSC 0868

 

 

 

 

 

 

DSC 0005DSC 0104DSC 0817DSC 0918DSC 0931

 

 

 

 

 

 

10.5.2015 - Přidány nové profilové fotky k jednotlivým štěňátkům - foceno dnes ve věku přesně 14 dnů. Některým štěňátkům se již pomalu otevírají očka a všechna štěňátka již váží přes 1 kilogram! Besinka je výborná a starostlivá máma, ale všichni už jsme potřebovali trochu změnu po těch dvou týdnech a tak jsme vyrazili na maličkou vycházku - kam jinam než se pořádně vyblbnout do řeky!

 

6.5.2015 - Přidány nové profilové fotky k jednotlivým štěňátkům.

všichni

mona lisa smile

argos na polstari

 

29.4.2015 - Besinka si s porodem pospíšila, no já se při tom počtu štěňátek ani nedivím.  61. den od prvního krytí nám přivedla na svět 12 krásných štěňátek. Maminka i všechna štěnda jsou v pořádku. Velice mě překvapilo, jak jsou hned šikovná a neuvěřitelně hbitá.  Krásně přibírají na váze a za ty dva dny mám pocit, že mi rostou přímo před očima:) Poměr kluků a holčiček je následující: 6 černých a 3 hnědé holčičky, 2 hnědí a 1 černý psík. Některá z nich jsou volná a je možnost rezervace.

 

4.4.2015 - 38. den březosti: Besinka je stále akční, nejraději by trávila celý den ve svém jezírku:)

 

38.den6 38.den5 38.den438.den138.den338.den2

 

20.3.2015 - ABSOLVOVALI JSME ULTRAZVUK: BESINKA ČEKÁ SPOUSTU ŠTĚŇÁTEK!   sono snímek

- možnost shlédnutí i videa v galerii.

 

 

 

004

24.-26.2.2015 

Proběhlo krytí. Za ,,technickou,, podporu děkujeme chovatelce Dieslíka Alžbětě Vrublové z chovatelské stanice Oasis of Peace :)   Zda se zadařilo uvidíme cca za tři týdny na ultrazvuku. Na budoucí rodiče se můžete podívat v sekci štěňátka. No a kdo si koupil časopis Pes přítel člověka - číslo 12 loňského roku, tak ten mohl našeho budoucího tatínka obdivovat v jednom z mnoha článků věnovaných právě plemeni Flat Coated Retrievera. Předběžné rezervace na štěnda beru již nyní! 

 

 

 7.2.2015 - Mezinárodní výstava psů DUOCACIB Brno

Máme ohromnou radost! Hned první výstava v tomto roce a Besi zabodovala: ve třídě pracovní získala V1, CAC a tím splnila poslední podmínku pro udělení  titulu  ČESKÉHO ŠAMPIONA KRÁSY!

       Ch.CZ       zmens-cr-bes