header vlk

Czech English French German

                                 Navštivte nás na Facebooku ↑

14.2.: AKÉLA Polární vlk - 11. měsíců ( Evolet Saga beli Andeo x César Pett´s Wolf)

1.2.2020: DUOCACIB Brno (mezinárodní výstava psů) - První výstava Aretky, kdy byla přihlášena do třídy mladých a měla to pro ni být hlavně nová zkušenost a další příležitost k socializaci:) Neuvěřitelný výsledek: ARETA Polární vlk - V1, CAJC, BOJ - stala se tak nejlepším mladým jedincem  plemene a je čekatelkou titulu český junioršampion.

 


PŘIPOMÍNÁM,  ŽE STÁLE  AKTIVNÍ  JSME  NA  STRÁNKÁCH  FB!


27.6.2019:  Všechna štěňátka se mají úžasně! O víkendu oslavila ,,malé výročí,, a to 3 měsíce života :) Fotečky od majitelů v kolážích níže. Již dorazily i rodokmeny od švýcaráků, rozesílat budu v následujícím týdnu.

 

Barí Polární vlk:

 

1.6.: Štěňátka (až na Barího a Eriho) se již  rozutekla do nových domovů, všechny aktuality lze sledovat na FB. Průkazy původů flatíků jsou již připraveny k rozeslání. U bělouší si ještě asi ten nějaký týden počkáme :)

5.4.:  Flatím štěňátkům již přišla přidělená čísla zápisu z plemenné knihy, tomu říkám rychlost :)  Nové fotky štěňátek je již možné sledovat přímo na stránkách konkrétního vrhu - Odchovy: "A" BŠO a "B" FCR. Vždy o víkendu přibudou fotky z uplynulého týdne.

 

30.3.:  -  vrh "A" BŠO - narozeni 23/3/2019 - 5 holek a 4 kluci

           -  vrh "B" FCR - narozeni 24/3/2019 - 1 holka a 3 kluci

                

2.3.: Dnes probíhá 40. den březosti u obou našich holčiček. Přípravy jsou v plném proudu.

 

19.2.2019: Elzička je březí - potvrzeno dnes na utz. Video z vyšetření naleznete opět na FB. Termín porodu obou od 25.3.♥♥

12.2.2019: Saguška je březí - potvrzeno dnes na utz. Video z vyšetření naleznete na FB. S Elzičkou jdeme pro potvrzení či vyvrácení její březosti znovu za týden - 19.2.2019. Něco jsme ale viděli, tak nám držte pěsti.

 

PŘIDÁNO ÚŽASNÉ VIDEO Z LETNÍ DOVOLENÉ 2018

 

2.2.2019: Probíhá aktualizace stránek, novinky jsou v sekci: BŠO štěňata, FCR štěňata. Byly doplněny informace týkající se obou plánovaných vrhů, fotky a letáčky krycích psů, je možné si prohlédnout třeba i interaktivní rodokmeny plánovaných vrhů s fotkami mnoha předků!

POTVRZENÍ BŘEZOSTI - ULTRAZVUK - NÁS ČEKÁ S ELZOU I SAGOU 12.2.2019, ALE ZDÁ SE, ŽE SE U OBOU ZADAŘILO:)

31.1.2019: MÁME NAKRYTO, ALE VŠE JE JINAK! OBOUM HOLKÁM JSME BYLI NUCENI ZMĚNIT NA POSLEDNÍ CHVÍLI KRYCÍ PSY! VŠEM ZÁJEMCŮM SE OZVU BĚHEM NÁSLEDUJÍCÍHO VÍKENDU,  HNED JAK ZKOMPLETUJI INFORMACE U OBOU VRHŮ. NÍŽE PŘEDSTAVUJI NAŠE NOVÉ PÁRY♥♥♥

letacek A BSO b fcr